szklarnia 1.jpg
szklarnia 1.jpg

Sprzedaż


SCROLL DOWN

Sprzedaż


Prowadzimy sprzedaż haczyków wykorzystywanych do produkcji warzyw w obiektach szklarniowych. Dostępne są haczyki o wymiarach: o dł. 14 cm, 16 cm, 18 cm lub 22 cm. Sprowadzamy je z Holandii z firmy C&E, której jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski. Producent zapewnia wyrób najwyższej jakości. Dzięki temu, haczyki mogą być wykorzystywane wielokrotnie, w ciągu wielu sezonów.

 

Usługa


Usługa


Świadczymy usługę nawijania sznurka na haczyki uprawowe, wykorzystywane do produkcji warzyw w obiektach szklarniowych. Maszynowo nawijamy sznurek, o długości zleconej przez klienta, na haczyki o dł. 14 cm, 16 cm, 18 cm lub 22 cm. Usługę wykonujemy z wykorzystaniem naszych, nowych haczyków lub używanych, dostarczonych przez klienta.

Haczyki wykorzystywane do produkcji sprowadzamy z Holandii od producenta zapewniającego wyrób najwyższej jakości. Dzięki temu, haczyki mogą być wykorzystywane wielokrotnie, w ciągu wielu sezonów.

Sznurek o parametrach pp tex 1000/5 UV, dostępny w wybranym przez odbiorcę kolorze, dostarcza polski producent, którego wysoką jakość wyrobów mogą potwierdzić klienci, z którymi współpracujemy od wielu lat.

Posiadane przez nas moce produkcyjne i powierzchnie magazynowe, pozwalają na przygotowanie w ciągu dnia około 60.000 szt. haczyków ze sznurkiem. Jesteśmy więc w stanie zrealizować nawet bardzo duże zamówienia w krótkim czasie.