Qii-Lift H-350-1 (1).jpg
Qii-Lift H-350-2 (1).jpg
Qii-Jet TAV-3 (1).jpg
Topcleaner-HK-095.jpg
Qii-Lift H-350-1 (1).jpg

Wózki nożycowe


SCROLL DOWN

Wózki nożycowe


 

 

Wózki BBR – serwis i obsługa posprzedażowa

Wraz z wprowadzeniem do sprzedaży wózków nożycowych Qii Lift-H i Qii Lift-Z, zostają wycofane
z naszej oferty wózki BBR.

Nadal jednak prowadzimy serwis i obsługę posprzedażową wózków BBR. Dostępne są również części zamienne do tych urządzeń.


QII-LIFT - ELEKTRYCZNY WÓZEK HYDRAULICZNY

 

Qii Lift to seria wózków uprawowych również przeznaczonych do pielęgnacji i zbioru na różnych wysokościach. W stosunku do modelu BBR Qii Lifty charakteryzują się większą prędkością jazdy oraz szybszym składaniem i rozkładaniem nożyc (te również mogą być podwójne, potrójne lub poczwórne). Ponadto są wyposażone w większą platformę roboczą i bardziej rozbudowany panel sterowania. 

Najnowszy model, Qii Lift - Z, daje więcej możliwości. Między innymi dzięki zamontowanym kołom i kierownicy, można swobodnie zjechać wózkiem z rur na chodnik i odwrotnie, a użytkownik nie musi schodzić z platformy. Poniżej karta katalogowa Qii Lifta z podwójnymi nożycami i modelu Qii Lift - Z).

 

 


ELEKTRYCZNY WÓZEK HYDRAULICZNY QII-LIFT H351 CTC 550 TD 51

Wózek uprawowy z najnowszej serii- Qii Lift. W stosunku do modelu BBR charakteryzuje się większą prędkością jazdy oraz szybszym składaniem i rozkładaniem nożyc, ponadto wyposażony jest w większą platformę roboczą oraz rozbudowany panel sterowania. Solidny wózek uprawowy przeznaczony do pielęgnacji upraw i zbioru na różnych wysokościach w nowoczesnych szklarniach. Charakteryzuje się niezawodnością i łatwością obsługi.

Urządzenie spełnia standardy CE dla wózków poruszających się po rurach dolnego ogrzewania.

 


ELEKTRYCZNY WÓZEK HYDRAULICZNY QII-LIFT H501 CTC 600 TD 51

Wózek uprawowy z najnowszej serii- Qii Lift. W stosunku do modelu BBR charakteryzuje się większą prędkością jazdy oraz szybszym składaniem i rozkładaniem nożyc, ponadto wyposażony jest w większą platformę roboczą oraz rozbudowany panel sterowania. Solidny wózek serwisowy przeznaczony do pielęgnacji lub serwisu na różnych wysokościach w nowoczesnych szklarniach. Charakteryzuje się niezawodnością i łatwością obsługi.

Urządzenie spełnia standardy CE dla wózków poruszających się po rurach dolnego ogrzewania.

Qii-Lift H-350-2 (1).jpg

Wózki Transportowe


Wózki Transportowe


Między wieloma modelami wózków transportowych znajdą Państwomiędzy innymi Bo Cart 5 (napis Bo Cart 5 na czerwono) firmy Bogaerts. Wózki można zakupić w dowolnej konfiguracji, a poszczególne jego części możecie Państwo zobaczyć w karcie katalogowej. Wózki mogą być podłączane pod lokomotywkę Power Bee (napis Power Bee też na czerwono), która ciągnie wózki transportowe i może pracować zarówno w trybie automatycznym na indukcji, jak i w trybie manualnym na chodniku. Poniżej karta katalogowa Bo Cart 5 i Power Bee.

 
Qii-Jet TAV-3 (1).jpg

Roboty opryskowe


Roboty opryskowe


Roboty opryskowe przeznaczone są do automatycznego oprysku upraw. Są wyposażone w komputer, dzięki któremu pracownik może z łatwością obsługiwać urządzenie. Zainwestowanie w robot opryskowy łączy się z obniżeniem kosztów (po zaprogramowaniu robot sam dokonuje oprysku wzdłuż rzędu i sam powraca do przejścia) i znacznym zwiększeniem wyników w porównaniu z ręcznym opryskiem.

W ofercie znajdą Państwo roboty opryskowe Power Jet firmy Bogaerts, w dwóch opcjach – ze zbiornikiem lub ze zwijakiem na platformie. Roboty są napędzane spalinowo lub przez akumulatory. W przypadku tych drugich warto rozważyć kupno wózka do wymiany baterii, dzięki któremu pojawia się możliwość praktycznie nieprzerwanej pracy.

Kompaktowa budowa robotów umożliwia swobodne i nieszkodliwe dla uprawy manewrowanie w szklarni. Zastosowanie masztu opryskowego wyposażonego w dowolną ilość dysz oraz metody oprysku powrotnego (tzn. wózek dojeżdża do końca ścieżki i aplikuje środek wracając do łącznika) umożliwiają pracę w niemal suchych warunkach, gdyż mgła wytwarzana podczas oprysku pozostaje za robotem.

POWER JET CTC 500 WERSJA ZE ZBIORNIKIEM

 

POWER JET CTC 500 ZE ZWIJAKIEM

 

Opryskiwacze


Opryskiwacze


Jesteśmy dystrybutorem firmy Empas, światowego lidera wśród producentów opryskiwaczy. Prowadzimy pełen serwis wózków wraz z serwisem pomp. Posiadamy w sprzedaży pełen asortyment firmy i gwarantujemy krótkie terminy dostaw.

Opryskiwacze firmy Empas charakteryzują się solidnością oraz wytrzymałością na rdzewienie. Dostępne są modele zarówno elektryczne jak i ręczne. Zbiorniki montowane są na podwoziach kołowych i są wykonane z wysokiej jakości tworzywa o gładkiej powierzchni. Ich kształt umożliwia niemal całkowite wykorzystanie wlanej cieczy. Z uwagi na różnorodne zapotrzebowanie klientów Empas oferuje dwa typy wózków:

  • Wózki typu Georgia przeznaczone do szklarni wielometrażowych,  ze zbiornikiem od 600 do 2000 litrów
  • Wózki opryskowe ze zbiornikami od 200 do 750 litrów przeznaczone dla mniejszych powierzchni

Opryskiwacze są przeznaczone do wykonywania oprysków środkami ochrony roślin w szklarniach. Mogą też być stosowane do nawożenia dolistnego.

Do każdej z maszyn można dobrać lancę lub maszt opryskowy z potrzebną ilością dysz, odpowiednio dopasowany typ zwijaka, wąż o wskazanej długości i wiele innych opcji dodatkowych.

Poniżej karty katalogowe przykładowych opryskiwaczy Empas.

OPRYSKIWACZ GEORGIA – EMPAS

 

OPRYSKIWACZ – EMPAS

 

Myjki Wewnątrzszklarniowe


Myjki Wewnątrzszklarniowe


Myjka wewnątrzszklarniowa AquaJet

 
Topcleaner-HK-095.jpg

Myjki dachowe


Myjki dachowe


Prowadzimy sprzedaż i profesjonalne doradztwo w zakresie kupna myjek dachowych. Współpracujemy z wiodącymi holenderskimi producentami. Mamy już kilka sprzedanych maszyn w Polsce.

Dużym zainteresowaniem cieszy się Top Cleaner, urządzenie do mycia dachu, poruszające się po rynnach szklarni na czterech kołach opatrzonych gumową warstwą bieżną. 

Przemyślana i solidna konstrukcja szczotki i wysokociśnieniowej pompy wodnej skutecznie oczyszczają okna i pręty z glonów i resztek zabrudzeń. W ten sam sposób można również wyczyścić rynny szklarni. W celu transportu urządzenia myjącego z ‘dachu na dach’ wykorzystuje się zamontowane wzdłuż szklarni systemy prowadnic przemieszczających. Myjką można sterować ręcznie, półautomatycznie lub w pełni automatycznie.