Qii-Lift H-350-1 (1).jpg
Qii-Lift H-350-2 (1).jpg
Qii-Jet TAV-3 (1).jpg
Topcleaner-HK-095.jpg
Qii-Lift H-350-1 (1).jpg

Wózki nożycowe


SCROLL DOWN

Wózki nożycowe


Poniżej znajdują się karty katalogowe najczęściej sprzedawanych przez nas wózków nożycowych. Parametry podane w kartach dotyczą jedynie modeli w nich wskazanych. Jeśli będą Państwo zainteresowani sprzętem o innych parametrach, prosimy o kontakt z firmą.

WÓZKI BBR – BOGAERTS – WÓZKI NOŻYCOWE DO PIELĘGNACJI UPRAW

Wózki BBR to seria solidnych wózków uprawowych przeznaczonych do pielęgnacji upraw i zbioru na różnych wysokościach w nowoczesnych szklarniach, spełniających standardy CE dla wózków poruszających się po rurach dolnego ogrzewania.

Urządzenie może być wyposażone w podwójne, potrójne lub poczwórne nożyce hydrauliczne, napędzane przez siłowniki hydrauliczne, pracujące w oparciu o pompę 2,2 kW.

Podwozie napędzane jest silnikiem o mocy 0,35 kW z płynną regulacją prędkości.

Poniżej karta katalogowa wózka BBR dwunożycowego. Wózki trój- i czteronożycowe mają zbliżone parametry do wózka z nożycami podwójnymi. Jeśli jednak pojawią się pytania odnośnie tych modeli, prosimy o kontakt z firmą.

Zobacz kartę katalogową w PDF


ELEKTRYCZNY WÓZEK HYDRAULICZNY BBR 055 HH CTC 600 TD 51

  

Solidny wózek czteronożycowy przeznaczony do serwisu szklarni o wysięgu postojowym do 6,5 m. Charakteryzuje się niezawodnością i łatwością obsługi.

Urządzenie spełnia standardy CE dla wózków poruszających się po rurach dolnego ogrzewania.


QII-LIFT - ELEKTRYCZNY WÓZEK HYDRAULICZNY

 

Qii Lift to seria wózków uprawowych również przeznaczonych do pielęgnacji i zbioru na różnych wysokościach. W stosunku do modelu BBR Qii Lifty charakteryzują się większą prędkością jazdy oraz szybszym składaniem i rozkładaniem nożyc (te również mogą być podwójne, potrójne lub poczwórne). Ponadto są wyposażone w większą platformę roboczą i bardziej rozbudowany panel sterowania. 

Najnowszy model, Qii Lift - Z, daje więcej możliwości. Między innymi dzięki zamontowanym kołom i kierownicy, można swobodnie zjechać wózkiem z rur na chodnik i odwrotnie, a użytkownik nie musi schodzić z platformy. Poniżej karta katalogowa Qii Lifta z podwójnymi nożycami i modelu Qii Lift - Z).

Zobacz kartę katalogową Qii Lift - Z w PDF

Zobacz kartę katalogową Qii Lift H 351 w PDF


ELEKTRYCZNY WÓZEK HYDRAULICZNY QII-LIFT H351 CTC 550 TD 51

Wózek uprawowy z najnowszej serii- Qii Lift. W stosunku do modelu BBR charakteryzuje się większą prędkością jazdy oraz szybszym składaniem i rozkładaniem nożyc, ponadto wyposażony jest w większą platformę roboczą oraz rozbudowany panel sterowania. Solidny wózek uprawowy przeznaczony do pielęgnacji upraw i zbioru na różnych wysokościach w nowoczesnych szklarniach. Charakteryzuje się niezawodnością i łatwością obsługi.

Urządzenie spełnia standardy CE dla wózków poruszających się po rurach dolnego ogrzewania.

Zobacz kartę katalogową w PDF


ELEKTRYCZNY WÓZEK HYDRAULICZNY QII-LIFT H501 CTC 600 TD 51

Wózek uprawowy z najnowszej serii- Qii Lift. W stosunku do modelu BBR charakteryzuje się większą prędkością jazdy oraz szybszym składaniem i rozkładaniem nożyc, ponadto wyposażony jest w większą platformę roboczą oraz rozbudowany panel sterowania. Solidny wózek serwisowy przeznaczony do pielęgnacji lub serwisu na różnych wysokościach w nowoczesnych szklarniach. Charakteryzuje się niezawodnością i łatwością obsługi.

Urządzenie spełnia standardy CE dla wózków poruszających się po rurach dolnego ogrzewania.

Qii-Lift H-350-2 (1).jpg

Wózki Transportowe


Wózki Transportowe


Między wieloma modelami wózków transportowych znajdą Państwomiędzy innymi Bo Cart 5 (napis Bo Cart 5 na czerwono) firmy Bogaerts. Wózki można zakupić w dowolnej konfiguracji, a poszczególne jego części możecie Państwo zobaczyć w karcie katalogowej. Wózki mogą być podłączane pod lokomotywkę Power Bee (napis Power Bee też na czerwono), która ciągnie wózki transportowe i może pracować zarówno w trybie automatycznym na indukcji, jak i w trybie manualnym na chodniku. Poniżej karta katalogowa Bo Cart 5 i Power Bee.

 
Qii-Jet TAV-3 (1).jpg

Roboty opryskowe


Roboty opryskowe


Roboty opryskowe przeznaczone są do automatycznego oprysku upraw. Są wyposażone w komputer, dzięki któremu pracownik może z łatwością obsługiwać urządzenie. Zainwestowanie w robot opryskowy łączy się z obniżeniem kosztów (po zaprogramowaniu robot sam dokonuje oprysku wzdłuż rzędu i sam powraca do przejścia) i znacznym zwiększeniem wyników w porównaniu z ręcznym opryskiem.

W ofercie znajdą Państwo roboty opryskowe Power Jet firmy Bogaerts, w dwóch opcjach – ze zbiornikiem lub ze zwijakiem na platformie. Roboty są napędzane spalinowo lub przez akumulatory. W przypadku tych drugich warto rozważyć kupno wózka do wymiany baterii, dzięki któremu pojawia się możliwość praktycznie nieprzerwanej pracy.

Kompaktowa budowa robotów umożliwia swobodne i nieszkodliwe dla uprawy manewrowanie w szklarni. Zastosowanie masztu opryskowego wyposażonego w dowolną ilość dysz oraz metody oprysku powrotnego (tzn. wózek dojeżdża do końca ścieżki i aplikuje środek wracając do łącznika) umożliwiają pracę w niemal suchych warunkach, gdyż mgła wytwarzana podczas oprysku pozostaje za robotem.

POWER JET CTC 500 WERSJA ZE ZBIORNIKIEM

Zobacz kartę katalogową Power Jet ze zbiornikiem w PDF

POWER JET CTC 500 ZE ZWIJAKIEM

Zobacz kartę katalogową Power Jet CTC 500 ze zwijakiem w PDF

Opryskiwacze


Opryskiwacze


Jesteśmy dystrybutorem firmy Empas, światowego lidera wśród producentów opryskiwaczy. Prowadzimy pełen serwis wózków wraz z serwisem pomp. Posiadamy w sprzedaży pełen asortyment firmy i gwarantujemy krótkie terminy dostaw.

Opryskiwacze firmy Empas charakteryzują się solidnością oraz wytrzymałością na rdzewienie. Dostępne są modele zarówno elektryczne jak i ręczne. Zbiorniki montowane są na podwoziach kołowych i są wykonane z wysokiej jakości tworzywa o gładkiej powierzchni. Ich kształt umożliwia niemal całkowite wykorzystanie wlanej cieczy. Z uwagi na różnorodne zapotrzebowanie klientów Empas oferuje dwa typy wózków:

  • Wózki typu Georgia przeznaczone do szklarni wielometrażowych,  ze zbiornikiem od 600 do 2000 litrów
  • Wózki opryskowe ze zbiornikami od 200 do 750 litrów przeznaczone dla mniejszych powierzchni

Opryskiwacze są przeznaczone do wykonywania oprysków środkami ochrony roślin w szklarniach. Mogą też być stosowane do nawożenia dolistnego.

Do każdej z maszyn można dobrać lancę lub maszt opryskowy z potrzebną ilością dysz, odpowiednio dopasowany typ zwijaka, wąż o wskazanej długości i wiele innych opcji dodatkowych.

Poniżej karty katalogowe przykładowych opryskiwaczy Empas.

OPRYSKIWACZ GEORGIA – EMPAS

Zobacz kartę katalogową Opryskiwacza GEORGIA w PDF

OPRYSKIWACZ – EMPAS

Zobacz kartę katalogową Opryskiwacza EMPAS w PDF

Myjki Wewnątrzszklarniowe


Myjki Wewnątrzszklarniowe


Myjka wewnątrzszklarniowa AquaJet

 
Topcleaner-HK-095.jpg

Myjki dachowe


Myjki dachowe


Prowadzimy sprzedaż i profesjonalne doradztwo w zakresie kupna myjek dachowych. Współpracujemy z wiodącymi holenderskimi producentami. Mamy już kilka sprzedanych maszyn w Polsce.

Dużym zainteresowaniem cieszy się Top Cleaner, urządzenie do mycia dachu, poruszające się po rynnach szklarni na czterech kołach opatrzonych gumową warstwą bieżną. 

Przemyślana i solidna konstrukcja szczotki i wysokociśnieniowej pompy wodnej skutecznie oczyszczają okna i pręty z glonów i resztek zabrudzeń. W ten sam sposób można również wyczyścić rynny szklarni. W celu transportu urządzenia myjącego z ‘dachu na dach’ wykorzystuje się zamontowane wzdłuż szklarni systemy prowadnic przemieszczających. Myjką można sterować ręcznie, półautomatycznie lub w pełni automatycznie.

Zobacz kartę katalogową Top Cleaner w PDF