Qii-Lift H-350-1 (1).jpg
Qii-Lift H-350-2 (1).jpg
Qii-Jet TAV-3 (1).jpg
Topcleaner-HK-095.jpg
Qii-Lift H-350-1 (1).jpg

Wózki nożycowe


SCROLL DOWN

Wózki nożycowe


 

 

Wózki BBR – serwis i obsługa posprzedażowa

Wraz z wprowadzeniem do sprzedaży wózków nożycowych Qii Lift-H i Qii Lift-Z, zostają wycofane
z naszej oferty wózki BBR.

Nadal jednak prowadzimy serwis i obsługę posprzedażową wózków BBR. Dostępne są również części zamienne do tych urządzeń.


QII-LIFT - ELEKTRYCZNY WÓZEK HYDRAULICZNY

 

Qii Lift to seria wózków uprawowych również przeznaczonych do pielęgnacji i zbioru na różnych wysokościach. W stosunku do modelu BBR Qii Lifty charakteryzują się większą prędkością jazdy oraz szybszym składaniem i rozkładaniem nożyc (te również mogą być podwójne, potrójne lub poczwórne). Ponadto są wyposażone w większą platformę roboczą i bardziej rozbudowany panel sterowania. 

Najnowszy model, Qii Lift - Z, daje więcej możliwości. Między innymi dzięki zamontowanym kołom i kierownicy, można swobodnie zjechać wózkiem z rur na chodnik i odwrotnie, a użytkownik nie musi schodzić z platformy. Poniżej karty katalogowe dostępnych wózków Qii Lift H i Qii Lift Z.

Karty katalogowe:


Qii-Lift H-350-2 (1).jpg

Wózki Transportowe


Wózki Transportowe


Między wieloma modelami wózków transportowych znajdą Państwo między innymi wózki Bo Cart 5 belgijskiej firmy Bogaerts. Bo Cart 5 może być podpięty pod bardzo sprytny wózek ciągnący Power Bee, który może pracować zarówno w trybie automatycznym (porusza się po pętli indukcyjnej) jak i w trybie manualnym. Więcej informacji znajdą Państwo w poniższych kartach katalogowych.

Karty katalogowe:

Qii-Jet TAV-3 (1).jpg

Roboty i wózki opryskowe firmy Bogaerts


Roboty i wózki opryskowe firmy Bogaerts


Roboty opryskowe przeznaczone są do automatycznego oprysku upraw. Są wyposażone w intuicyjny panel sterowania, dzięki któremu pracownik może z łatwością obsługiwać urządzenie. Zainwestowanie w robot opryskowy łączy się z obniżeniem kosztów w porównaniu z ręcznym opryskiem (aplikuje dokładnie wyliczoną dawkę oprysku).

Kompaktowa budowa robotów umożliwia swobodne i nieszkodliwe dla uprawy manewrowanie w szklarni. Zastosowanie masztu opryskowego wyposażonego w dowolną ilość dysz oraz metody oprysku powrotnego (tzn. wózek dojeżdża do końca ścieżki i aplikuje środek wracając do łącznika) umożliwiają pracę w niemal suchych warunkach, gdyż mgła wytwarzana podczas oprysku pozostaje za robotem.

wózki opryskowe firmy empas


wózki opryskowe firmy empas


Jesteśmy dystrybutorem firmy Empas, światowego lidera wśród producentów opryskiwaczy. Prowadzimy pełen serwis wózków wraz z serwisem pomp. Posiadamy w sprzedaży pełen asortyment firmy i gwarantujemy krótkie terminy dostaw.

Opryskiwacze firmy Empas charakteryzują się solidnością oraz odpornością na rdzewienie. Zbiorniki montowane są na podwoziach kołowych i są wykonane z wysokiej jakości tworzywa o gładkiej powierzchni. 

Kształt zbiornika pozwala na jego całkowite opróżnienie. Ze względu na wielkość zbiornika Empas oferuje następujące typy wózków opryskowych:

Ø  Montana – 120 litrów

Ø  Atlanta 200 litrów i 400 litrów

Ø  Georgia 600 litrów, 1000 litrów i 2000 litrów

Dostępne są modele zarówno z silnikiem elektrycznym jak i spalinowym. Do wyboru jest pompa tłokowa i pompa membranowa. Do każdej z maszyn można dobrać lancę lub maszt opryskowy z potrzebną ilością dysz, odpowiednio dobrany typ zwijarki (ręcznej, sprężynowej lub elektrycznej) jak również wąż o wskazanej długości.

Opryskiwacze są przeznaczone do wykonywania oprysków środkami ochrony roślin w szklarniach. Mogą też być stosowane do nawożenia dolistnego.

 

Myjki Wewnątrzszklarniowe


Myjki Wewnątrzszklarniowe


Myjka wewnątrzszklarniowa AquaJet

 
Topcleaner-HK-095.jpg

Myjki dachowe


Myjki dachowe


Prowadzimy sprzedaż i profesjonalne doradztwo w zakresie kupna myjek dachowych. Współpracujemy z wiodącymi holenderskimi producentami. Mamy już kilka sprzedanych maszyn w Polsce.

Dużym zainteresowaniem cieszy się Top Cleaner, urządzenie do mycia dachu, poruszające się po rynnach szklarni na czterech kołach opatrzonych gumową warstwą bieżną. 

Przemyślana i solidna konstrukcja szczotki i wysokociśnieniowej pompy wodnej skutecznie oczyszczają okna i pręty z glonów i resztek zabrudzeń. W ten sam sposób można również wyczyścić rynny szklarni. W celu transportu urządzenia myjącego z ‘dachu na dach’ wykorzystuje się zamontowane wzdłuż szklarni systemy prowadnic przemieszczających. Myjką można sterować ręcznie, półautomatycznie lub w pełni automatycznie.