Mamy przyjemność poinformować, że rozpoczęliśmy współpracę z firmą Klarsan, która świadczy usługi z zakresu inżynierii uzdatniania wody. Do naszej oferty wprowadzamy m.in systemy filtracji wody oraz systemy dozowania środków chemicznych. Profesjonalne stacje uzdatniania wody instaluje się, aby zabezpieczyć rury i dysze w systemach nawilżania i nawadniania szklarni. Systemy dozowania wprowadzają do wody preparaty odżywcze i środki ochrony roślin.

Firma Klarsan świadczy usługi z zakresu inżynierii uzdatniania wody. 

Zajmujemy się analizą wody, doborem urządzeń, montażem i serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Dostosowujemy wodę do określonych parametrów. Tak, by nadawała się do celów spożywczych lub technicznych. 
Ofertę dedykujemy klientom indywidualnym oraz przemysłowym.

Posiadamy gotowe systemy uzdatniania wody oraz urządzenia, które projektowane są indywidualnie. Wykorzystujemy najnowsze technologie dostępne na rynku europejskim. Importujemy filtry sprawdzonych, europejskich producentów.

Instalujemy systemy dozowania środków ochrony roślin oraz preparatów odżywczych. Wykorzystujemy systemy dezynfekcji wody przy pomocy promieniowania UV.

Oferujemy system wynajmu stacji uzdatniania wody. Rozwiązania mają charakter modułowy. Urządzenia są gotowe do pracy.