szklarnia 1.jpg
szklarnia 1.jpg

Sprzedaż


SCROLL DOWN

Sprzedaż


Prowadzimy sprzedaż haczyków wykorzystywanych do produkcji warzyw w obiektach szklarniowych. Dostępne są haczyki o wymiarze 18 cm i 22 cm. Sprowadzamy je z Holandii z firmy C&E, której jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski. Producent zapewnia wyrób najwyższej jakości. Dzięki temu, haczyki mogą być wykorzystywane wielokrotnie, w ciągu wielu sezonów.

 

Usługa


Usługa


Świadczymy usługę nawijania sznurka na haczyki uprawowe, wykorzystywane do produkcji warzyw. Maszynowo nawijamy sznurek, o zleconej długości, na haczyki o wymiarze
18 cm i 22 cm. Usługę wykonujemy z wykorzystaniem nowych haczyków lub używanych, dostarczonych przez klienta.

Haczyki sprowadzamy z Holandii od producenta zapewniającego wyrób najwyższej jakości. Dzięki temu, mogą być one wykorzystywane wielokrotnie, w ciągu wielu sezonów.

Sznurek o parametrach pp tex 1000/5 UV, dostępny w wybranym przez odbiorcę kolorze, dostarcza polski producent, którego wysoką jakość wyrobów mogą potwierdzić klienci,
współpracujący z nami od wielu lat.

gekleurdtouw_groot.jpg

Posiadane przez nas moce produkcyjne i powierzchnie magazynowe, pozwalają na przygotowanie w ciągu dnia do 60.000 szt. haczyków z nawiniętym sznurkiem. Jesteśmy więc w stanie zrealizować nawet bardzo duże zamówienie w krótkim czasie.