DSC_0116.JPG
DSC_0116.JPG

Hale magazynowo-produkcyjne


SCROLL DOWN

Hale magazynowo-produkcyjne


Producent konstrukcji stalowych

Jako producent konstrukcji stalowych oferujemy kompleksowe wykonanie obiektów magazynowo - produkcyjnych, od opracowania projektu, poprzez sprzedaż materiałów, aż po nadzór nad budową.  Służymy doradztwem w przygotowaniu projektów zawierających najbardziej optymalne rozwiązania dla inwestora. 

Produkcja konstrukcji stalowych wymaga zastosowania odpowiednich elementów. Wspomniane elementy konstrukcji stalowych wykorzystywane podczas budowy są wykonywane na terenie naszego zakładu przez wykwalifikowany i doświadczony zespół specjalistów, z zastosowaniem najnowocześniejszego parku maszynowego.

 

Kotłownie dla przemysłu ogrodniczego


Kotłownie dla przemysłu ogrodniczego


Nasza firma gwarantuje Państwu kompleksowe wykonawstwo budynków kotłowni, magazynów i chłodni.  Budujemy w technice konstrukcji stalowej wraz z pokryciem z płyt warstwowych. Wzniesione przez nas obiekty są użytkowane przez największe w Polsce gospodarstwa ogrodnicze i rolnicze. Dzięki posiadanemu doświadczeniu w sprzedażypełnego wyposażenia kotłowni, służymy doradztwem na etapie planowania wielkości pomieszczeń, oraz doborze odpowiednich materiałów najlepiej dostosowanych do Państwa potrzeb. Obiekty tego typu, mogą być przez nas wznoszone w systemie modułowym z możliwością ich rozbudowy w przyszłości.

 

Pieczarkarnie


Pieczarkarnie


Posiadamy doświadczenie w budowie obiektów pieczarkarni. Mamy na swoim koncie realizację budynku tego typu, o powierzchni 8.500 m2. Oferujemy Państwu kompleksowe wykonanie budynków pieczarkarni, od fazy opracowania projektu, poprzez sprzedaż materiałów, aż po nadzór nad budową.  Służymy doradztwem w przygotowaniu projektów zawierających najbardziej optymalne rozwiązania dla inwestora. Elementy konstrukcji stalowych wykorzystywane podczas budowy są wykonywane na terenie naszego zakładu przez wykwalifikowany i doświadczony zespół specjalistów, z zastosowaniem najnowocześniejszego parku maszynowego.

Jedynym ograniczeniem wielkości wznoszonego przez nas obiektu może być powierzchnia terenu inwestycyjnego i możliwości finansowe zleceniodawcy.

 

Konstrukcje dachów stalowych


Konstrukcje dachów stalowych


Jesteśmy producentem konstrukcji stalowych, a dzięki posiadanym przez nas najnowocześniejszym maszynom wykorzystywanym do obróbki stali, nasza firma zapewni Państwu profesjonale wykonawstwo elementów konstrukcyjnych dachów. Wykonujemy konstrukcje stalowe dachów do istniejących i nowo budowanych obiektów. 

Konstrukcje, w zależności od rozpiętości dachu i zgłaszanych przez inwestora potrzeb, wykonujemy z kratownic lub blachownic.

Zastosowanie w konstrukcji dachu kratownicy  wpływa na zmniejszenie użytkowej kubatury pomieszczenia, sprawia jednak, że dach wykonany w takiej technologii jest przystosowany do przenoszenia większych obciążeń np. śniegu.

Zastosowanie z kolei blachownic pozwala na większe rozstawy dachu wewnątrz hali bez konieczności stosowania podpór.

Takie rozwiązanie jest wykorzystywane np. w halach produkcyjnych, w których zachodzi potrzeba używania suwnicy bądź żurawia, lub w salonach samochodowych przeznaczonych do prezentacji pojazdów w przestronnych i wysokich wnętrzach.

Wykonane przez nas konstrukcje dachów cechuje wysoki poziom estetyki, co przekłada się na to, że mogą one być stosowane przy rewitalizacji starych obiektów oraz jako element dekoracyjny.

 

Ogrodzenia stalowe


Ogrodzenia stalowe


Wykonywane przez naszą firmę ogrodzenia z elementów stalowych, stanowią solidne i trwałe, a zarazem eleganckie wykończenie terenu posesji.

Realizowane przez nas projekty skierowane są zarówno do klientów preferujących nowoczesne i eleganckie wyroby industrialne jak i tych, którzy są zwolennikami tradycyjnego, powtarzalnego wzornictwa.

 

Rozbudowa i rewitalizacja obiektów


Rozbudowa i rewitalizacja obiektów


Posiadamy doświadczenie w rozbudowie i rewitalizacji istniejących obiektów w zakresie konstrukcji stalowych. Prowadzimy doradztwo w zakresie projektowym i konstrukcyjnym. Posiadany przez nas profesjonalny park maszynowy pozwala sprostać najbardziej wyszukanym wymaganiom ze strony klienta.

Obróbka stali i wiercenie CNC


Obróbka stali i wiercenie CNC


Obróbka stali

W szerokim portfolio naszej firmy Klienci znajdą usługę, jaką jest obróbka stali. Dlaczego my?

Proponowana obróbka stali możliwa jest dzięki najnowocześniejszym maszynom, takim jak m.in. przecinarce plazmowo – gazowe CNC typu VXsped HQ z zakresem cięcia od 1 mm do 100 mm grubości materiału, kątem cięcia od 0 do 90 stopni, obszarem roboczym 2,5x14 m wraz z obrotnicą oraz posiadaną wiertnicą stołową firmy VOORTMAN ze stołem dł. 18 m,  jesteśmy w stanie wykonać wszelkiego rodzaju części stalowe, od najmniejszych detali, po elementy ograniczone wyobraźnią inwestora. Oferujemy obróbkę stali CNC oraz wiercenie CNC.

Warto dodać, że proponowana przez nas obróbka stali wykonywana jest przez wyspecjalizowanych pracowników.

Wiercenie CNC

Samodzielne wywiercenie otworu w stali, bez wykorzystania specjalistycznych urządzeń jest niemalże niemożliwe. W takiej sytuacji warto sięgnąć po usługę, jaką jest wiercenie CNC. Dokonywanie w fazie projektowej wszelkich modyfikacji produkowanego wyrobu jest możliwe dzięki wykorzystaniu oprogramowania Lantek i Tekla Structures pozwalających na pracę w technologii 3D. Wiercenie CNC przeprowadzane jest przez wykwalifikowanych pracowników posiadających rozległą wiedzę techniczną. Jeśli więc interesuje Cię wiercenie CNC, to zapraszamy do kontaktu.