HHB szklarnia.JPG
Paprika_AG_Hangend_Eindkap_615.jpg
20120921-M018_13.jpg
P5272038kopie.jpg
HHB szklarnia.JPG

Wentylatory


SCROLL DOWN

Wentylatory


Za pogorszenie się mikroklimatu w szklarni co wpływa niekorzystnie na rośliny, wpływa bezruch powietrza, aby temu zapobiec, konieczna jest wentylacja, która rownież pomaga zoptymalizować wilgotność i wyrównać temperaturę. Tutaj z pomocą przychodzą wentylatory firmy Holland Heater, zaprojektowane specjalnie na potrzeby ogrodnictwa szklarniowego.

Karta Katalogowa Wentylatorów w PDF

Optymalizacja klimatu w coraz większych kompleksach szklarniowych wymaga odpowiedniego podejścia i różnych taktyk. Firma Nivola opracowała wentylator przyczyniający się do utworzenia równomiernego klimatu w całej szklarni. Wszystko bowiem opiera się na ruchu powietrza. Nivolator składa się z dziewięciu uniesionych łopatek wytwarzających stożkowy dośrodkowy strumień powietrza. Podciśnienie wentylatora unosi powietrze z dołu na górę. Powstają więc dwa strumienie powietrza. Łopatki wentylatora można dobrać tak, by uzyskać odpowiedni kształt stożka.

Wentylator nadaje się do wielu upraw, w tym do pomidorów, ogórków, papryki, truskawek i wielu odmian kwiatów.

 

Paprika_AG_Hangend_Eindkap_615.jpg

Rynny uprawowe


Rynny uprawowe


Prowadzimy sprzedaż rynien uprawowych i doradztwo w tym zakresie. Sprowadzamy też poszczególne części systemów.

20120921-M018_13.jpg

Doświetlenie


Doświetlenie


Prowadzimy sprzedaż lamp nowych i używanych wraz ze sprzedażą poszczególnych części do lamp. Realizujemy całe projekty systemów doświetlania. Zachęcamy do zapoznania się również z nową technologią w systemie ledowym.

 

WYPOSAŻENIE DROBNE


WYPOSAŻENIE DROBNE


Oferujemy szeroką gamę wyposażenia dla producentów warzyw i kwiatów, w tym między innymi:

  • wentylatory
  • bramki dezynfekujące
  • stoły zalewowe / uprawowe
  • zbiorniki na wodę
  • agrowłókninę ściółkującą i pokrywową
  • zapinki, łuczki
  • fiolki do kwiatów

Ponadto, w naszej ofercie znajdują się:

SULFURATOR 

Jednym z najlepszych sposobów ochrony przed pleśnią jest sulfurator firmy Nivola - doskonale przemyślane urządzenie, które odparowuje wystarczającą ilość siarki przy minimalnym zużyciu energii. Efekt kominowy gwarantuje optymalny rozsył siarki na całej szklarni. Sulfurator można wykorzystać przy uprawie róż, pomidorów i papryki.

Karta katalogowa Sulfurator w PDF

STOŁY UPRAWOWE

Naszym klientom oferujemy nowe i używane stoły uprawowe. Po zadaniu kilku pytań i ustaleniu wymiarów potrzebnych stołów, będziemy mogli przygotować adekwatną dla Państwa ofertę. Zapraszamy do zasięgnięcia porady.

P5272038kopie.jpg

Maty wyściółkowe


Maty wyściółkowe


Mata wyściółkowa zapewnia czystą powierzchnię w szklarni, utrzymując glebę wolną od chwastów. To silna, trwała i przepuszczalna dla wody tkanina. Biała mata jest stosowania wewnątrz szklarni, ponieważ odbija światło.