Qii-Lift H-350-1 (1).jpg
Qii-Lift H-350-2 (1).jpg
Qii-Jet TAV-3 (1).jpg
Topcleaner-HK-095.jpg
Qii-Lift H-350-1 (1).jpg

Wózki nożycowe


SCROLL DOWN

Wózki nożycowe


 

 

Wózki BBR – serwis i obsługa posprzedażowa

Wraz z wprowadzeniem do sprzedaży wózków nożycowych Qii Lift-H i Qii Lift-Z, zostają wycofane
z naszej oferty wózki BBR.

Nadal jednak prowadzimy serwis i obsługę posprzedażową wózków BBR. Dostępne są również części zamienne do tych urządzeń.


QII-LIFT - ELEKTRYCZNY WÓZEK HYDRAULICZNY

 

Qii Lift to seria wózków uprawowych również przeznaczonych do pielęgnacji i zbioru na różnych wysokościach. W stosunku do modelu BBR Qii Lifty charakteryzują się większą prędkością jazdy oraz szybszym składaniem i rozkładaniem nożyc (te również mogą być podwójne, potrójne lub poczwórne). Ponadto są wyposażone w większą platformę roboczą i bardziej rozbudowany panel sterowania. 

Najnowszy model, Qii Lift - Z, daje więcej możliwości. Między innymi dzięki zamontowanym kołom i kierownicy, można swobodnie zjechać wózkiem z rur na chodnik i odwrotnie, a użytkownik nie musi schodzić z platformy. Poniżej karty katalogowe dostępnych wózków Qii Lift H i Qii Lift Z.

Karty katalogowe:


Qii-Lift H-350-2 (1).jpg

Wózki Transportowe


Wózki Transportowe


Między wieloma modelami wózków transportowych znajdą Państwo między innymi wózki Bo Cart 5 belgijskiej firmy Bogaerts. Bo Cart 5 może być podpięty pod bardzo sprytny wózek ciągnący Power Bee, który może pracować zarówno w trybie automatycznym (porusza się po pętli indukcyjnej) jak i w trybie manualnym. Więcej informacji znajdą Państwo w poniższych kartach katalogowych.

Karty katalogowe:

Qii-Jet TAV-3 (1).jpg

Roboty i wózki opryskowe firmy Bogaerts


Roboty i wózki opryskowe firmy Bogaerts


Roboty opryskowe przeznaczone są do automatycznego oprysku upraw. Są wyposażone w intuicyjny panel sterowania, dzięki któremu pracownik może z łatwością obsługiwać urządzenie. Zainwestowanie w robot opryskowy łączy się z obniżeniem kosztów w porównaniu z ręcznym opryskiem (aplikuje dokładnie wyliczoną dawkę oprysku).

Kompaktowa budowa robotów umożliwia swobodne i nieszkodliwe dla uprawy manewrowanie w szklarni. Zastosowanie masztu opryskowego wyposażonego w dowolną ilość dysz oraz metody oprysku powrotnego (tzn. wózek dojeżdża do końca ścieżki i aplikuje środek wracając do łącznika) umożliwiają pracę w niemal suchych warunkach, gdyż mgła wytwarzana podczas oprysku pozostaje za robotem.

wózki opryskowe firmy empas


wózki opryskowe firmy empas


Jesteśmy dystrybutorem firmy Empas, światowego lidera wśród producentów opryskiwaczy. Prowadzimy pełen serwis wózków wraz z serwisem pomp. Posiadamy w sprzedaży pełen asortyment firmy i gwarantujemy krótkie terminy dostaw.

Opryskiwacze firmy Empas charakteryzują się solidnością oraz odpornością na rdzewienie. Zbiorniki montowane są na podwoziach kołowych i są wykonane z wysokiej jakości tworzywa o gładkiej powierzchni. 

Kształt zbiornika pozwala na jego całkowite opróżnienie. Ze względu na wielkość zbiornika Empas oferuje następujące typy wózków opryskowych:

Ø  Montana – 120 litrów

Ø  Atlanta 200 litrów i 400 litrów

Ø  Georgia 600 litrów, 1000 litrów i 2000 litrów

Dostępne są modele zarówno z silnikiem elektrycznym jak i spalinowym. Do wyboru jest pompa tłokowa i pompa membranowa. Do każdej z maszyn można dobrać lancę lub maszt opryskowy z potrzebną ilością dysz, odpowiednio dobrany typ zwijarki (ręcznej, sprężynowej lub elektrycznej) jak również wąż o wskazanej długości.

Opryskiwacze są przeznaczone do wykonywania oprysków środkami ochrony roślin w szklarniach. Mogą też być stosowane do nawożenia dolistnego.

 

Myjki Wewnątrzszklarniowe


Myjki Wewnątrzszklarniowe


AquaJet – urządzenie do czyszczenia dachów i rynien uprawnych wewnątrz szklarni

AquaJet szybko i dokładnie myje wnętrze szklarni w trakcie płodozmianu. Niezwykle łatwy w obsłudze AquaJet porusza się po systemie rur. Nakłada środek czyszczący na wewnętrzne powierzchnie dachu szklarni, a następnie spłukuje go wodą pod wysokim ciśnieniem. Maszyna pracuje bez kabli, ma napęd hydrauliczny i może być wyposażona w bezstopniowy wysięgnik  teleskopowy pozwalający na dezynfekcję dachu szklarni z bliska. Istnieje możliwość rozbudowy urządzenia o dodatkowy moduł umożliwiający czyszczenie rynien uprawowych. Więcej informacji znajdą Państwo w poniższej karcie katalogowej.

Topcleaner-HK-095.jpg

Myjki dachowe


Myjki dachowe


Urządzenie do czyszczenia dachu Top Cleaner

 

Top Cleaner to flagowy model firmy Van der Waay, odpowiedni do wszystkich rodzajów szklarni Venlo. Bez trudu usuwa brud z szyb i rynien bez konieczności użycia środków chemicznych szkodliwych dla środowiska. 

Maszyna jest dostępna zarówno w wersji do obsługi ręcznej jak i w pełni sterowanej komputerowo. Niewielka rozbudowa urządzenia Top Cleaner umożliwi również nakładania warstwy kredy lub powłoki. 

Na życzenie klienta producent dostarcza również szyny i ruchomą platformę. Więcej informacji znajdą Państwo w poniższej karcie katalogowej.