Wśród naszej ofert znajdą Państwo wentylatory i nagrzewnice firmy Holland Heater. Dzięki tym produktom zapewniają Państwo równomierne rozprowadzenie powietrza w szklarni,   odpowiednią  wilgotność, wydajność ciepła i produkcję COBezruch powietrza w szklarni przyczynia się do pogorszenie się mikroklimatu i niekorzystnie oddziałuje na rośliny. Aby wyrównać temperaturę i zoptymalizować wilgotność konieczna jest wentylacja. Można korzystać z wywietrzników, jednak użycie wentylatora zaprojektowanego specjalnie na potrzeby ogrodnictwa szklarniowego jest dużo lepszym rozwiązaniem.  Holland Heater jest także światowym lideremw produkcji nagrzewnic CO2. Produkty spełniają najwyższe wymagania. O jakości produktu świadczy przede wszystkim niezawodność i  bezpieczeństwo. Sprzęt jest wytrzymały i gotowy do pracy w trudnych warunkach.

Polecamy Państwu wentylator recyrkulacyjny CAF 45 zapewniający optymalny mikroklimat w szklarni. Dzięki, temu, że wyrównuje poziom wilgoci zmniejszają ryzyko zachorowalności roślin. W połączeniu z generatorem ciepła wydłuża strumień powietrza.

Wśród nagrzewnic znajdą Państwo gazowe, w tym z zamkniętą komorą spalania i olejowe. Posiadamy w sprzedaży nagrzewnicę gazową typu HHB i gazową z zamkniętą komorą spalaniaIFH80 lub LCSA. Opalane gazem ziemnym lub gazem propan. Nagrzewnice gazowe zapewniają wysoką efektywność i 100% wydajność ciepła na terenie całej szklarni.  Są także idealnym rozwiązaniem dla pomieszczeń pracy i składów. Zasięg wydmuchu powietrza wynosi 40 m. Są generatorami CO, dzięki czemu sprzyjają wielkości plonów. Urozmaicenie w zamkniętą komorę spalania doskonale sprawdza się w mroźnezimy bez strat ciepła. Stanowi optymalizację kosztów dzięki równomiernemu dozowaniu CO . Nagrzewnice z otwartym obiegiem spalania przy wydłużonym okresie działania powodują nadmierne stężenie CO, co skutkuje koniecznością dodatkowej wentylacji. Wentylacja oznacza poważne utraty ciepła, a co za tym idzie, dodatkowe koszty. 

Seria nagrzewnic olejowych AMS i HHO to urządzenia opalane olejem. Są doskonałą alternatywą grzewczą w przypadku ograniczonej dostępności gazu, a przeprowadzenie instalacji gazowej wiąże się ze zbyt wysokimi kosztami. Od ponad 40 lat nagrzewnice sprawdzają się jako niezawodne iefektywne źródło ciepła, dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie.  Wyposażone w system odprowadzania gazów spalinowych. Produkty spalania gazu jak para wodna i CO₂  nie są emitowane do ogrzewanego pomieszczenia. Nagrzewnica olejowa AMS dostępna jest także w wersji bez baku olejowego i o różnych mocach grzewczych.