Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy przedstawić Państwu najnowszy produkt w naszej ofercie:

Inspiracja dla nowych produktów może czasem nadejść dość nieoczekiwanie. W przypadku TwinHook, będącym najnowszym rozwiązaniem w branży uprawowej, jego powstanie zawdzięczamy wizycie jego twórcy na uprawie pomidorów szklarniowych w Holandii. Dyskusja z jednym z plantatorów zainspirowała go do stworzenia TwinHook.

Ta pionierska koncepcja powstała, gdy odkryto, że plantator używał dwóch oddzielnych klipsów, aby zapobiec rozdzieleniu i uszkodzeniu łodyg pomidora. Przy 600.000 roślin na hali, oczywista była potrzeba na zastosowanie podejścia oszczędzającego zarówno koszty jak i czas pracy.

Dwie bliźniacze obręcze TwinHook wykonane z mocnego tworzywa zapewniają dodatkowe wsparcie dla każdej rośliny, gdy staje się cięższa wraz ze wzrostem. Zaleca się zakładanie ich w miesiąc po posadzeniu roślin. Pomaga to ograniczyć przypadki podziału łodyg, które z kolei mogą zwiększać ryzyko wystąpienia chorób takich jak Botrytis. Znany również jako szara pleśń, grzyb może atakować uszkodzone rośliny, zapobiegając zdrowemu wzrostowi, co z kolei obniża rentowność każdej rośliny.

Główne zalety TwinHook:

Ochronny - zapobiega rozszczepianiu głównej łodygi podczas opadania pod wpływem ciężaru rośliny

Jeden rozmiar - przystosowany do większości dwułodygowych sadzonek pomidorów

Ergonomiczny - dzięki przemyślanej konstrukcji, zastępuje dwa klipsy a założyć go można łatwo i szybko, oszczędzając tym samym koszty

Innowacyjny - element podporowy, który stabilizuje produkt i zapewnia optymalne usytuowanie

 

Gdybyście chcieli Państwo pozyskać więcej informacji, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy a my chętnie udzielimy odpowiedzi i dodatkowych informacji.