Chcąc dostarczać Klientom materiały i produkty najwyższej jakości, stawiamy na profesjonalizm i doświadczenie naszych partnerów handlowych. W zakresie produkcji „cieniówek” wykorzystywanych w uprawach szklarniowych, współpracujemy ze szwedzką firmą SVENSSON.

SVENSSON to rodzinna firma, obecna na rynkuod 1887 roku, od czterech pokoleń kontynuująca pracę nad projektowaniem i produkcją wyrobów tekstylnych. Od roku 1979 specjalizująca się w wyrobie kurtyn klimatycznych. Unikalne, posiadane know – how, oparte na badaniach laboratoryjnych i wieloletnim doświadczeniu, czynią naszego partnera liderem na rynku produkcji tkanin wykorzystywanych w instalacjach cieniujących.

Optymalizacja procesu produkcji roślin, to cel, do którego dążą wszyscy plantatorzy. Najnowszy produkt rekomendowany przez SVENSSON - tkanina cieniująca LUXOUS 1147 FR daje taką możliwość, zapewnia bowiem w obiekcie więcej światła, wpływając równocześnie na możliwości oszczędzania energii i równomierne rozprowadzanie wilgotności.

https://www.youtube.com/watch?v=3KEmAfZJs_4

LUXOUS 1147 FR łączy w sobie bardzo dobrą retencję ciepła z maksymalną przepuszczalnością światła. Dzieje się tak dlatego, ponieważ jest to najbardziej przejrzysty,
z dostępnych na rynku ekranów. Dzięki jego zastosowaniu klimat w szklarni staje się bardziej jednolity, co przekłada się na równomierny wzrost roślin przy jednoczesnym zapobieganiu kondensacji pary wodnej na ich wierzchołkach.

Ochronę roślin przed skutkami wyjściowego promieniowania długofalowego można osiągnąć zwiększając ilość godzin pracy przy w pełni lub częściowo zamkniętym ekranie LUXOUS.

Tkanina LUXOUS 1147 FR może być używana we wszystkich typach szklarni, bez względu na rodzaj uprawy. Jest ognioodporna, co jest optymalnym wyborem z punktu widzenia bezpieczeństwa przeciwpożarowego.

Podstawowe dane techniczne:

vSystem przesuwny, wiszący

vSkład materiału – 100% poliester

vWzór – przezroczysty, pełny

vWag – 53 g / 1 m²

vGwarancja producenta – 5 lat

Więcej informacji na temat produktu otrzymacie Państwo kontaktując się z pracownikami działu handlowego naszej firmy. W konsultacji ze specjalistami firmy SVEVSSON przygotujemy najlepsze rozwiązanie zastosowania tkaniny LUXOUS 1147 FR w Państwa szklarni.

Doradzimy – Dostarczymy – Zamontujemy